Zor Sevda sezon 2 hakkında bilgi

 
Zor Sevda sezon 2 hakkında bilgi
 
Müslüman iki gencin birbirleri ile tanışmalarının ardından başlayan çatışmalı aşklarının konu edildiği Zor Sevda hint dizisi 2. Sezonu ile geliyor.
 
Dizide izleyiciler, Müslüman ailenin çocukları olan Zoya ve Asaf’ın zıtlıklarla dolu aşkına tanıklık etmişti. Qubool Hai Zor Sevda 2 dizisinde başrollerinde yine Surbhi Jyoti ve Karan Singh Grover yer alacak. Dizinin çekimleri başladı bile. Sadece yayın tarihi ve tam oyuncu kadrosu henüz kesinleşmedi. Dizi de Surbhi Jyoti yine Zoya, Karan Singh Grover ise Asaf isimlerini kullanacak. Sadece dizinin hikayesi farklı. Qubool Hai hint dizisi hindistanda Zee5 kanalında gösterilecek. Dizinin şuan Belgrade de çekiliyor. Masum Tripti Pooja Welling kimdir?
 
Karan Singh Grover ve Subrhi Jyoti dışında, Qubool Hai 2'nin oyuncu kadrosunda Mandira Bedi, Arif Zakaria, Kavita Ghai ve Gulfam Khan da yer alıyor. Qubool Hai 2012'den 2016'ya kadar Zee TV'de yayınlandı. Gül Han'ın yapımcılığını üstlendiği şov iki nesil sıçramasına tanık oldu. Karan, 2014 yılında gösteriden ayrılmış ve yerine Rakeş Bapat gelmişti.
 
 
Zor Sevda dizisinin birinci sezonu hakkında bilgi. 2. sezonu hakkında henüz detaylı bilgi mevcut değil. Corona'dan korkan hintli oyuncular dizilerinden ayrıldı.
 
Orijinal Adı: Qubool Hai
Oyuncular: Surbhi Jyoti (Zoya), Karan Singh Grover (Asad Ahmed Khan), Ketki Kadam (Humeira Haider Sheikh), Amrapali Gupta (Tanveer/Billo Rani), Vaquar Shaikh (Rashid Ahmed Khan), Tej Sapru (Gaffur Ahmed Siddiqui), Shalini Kapoor Sagar (Dilshad Rashid Ahmed Khan), Surabhi Vanzara (Shireen Rashid Ahmed Khan)
Yapımcı: Gül Khan
Yönetmenler: Amandeep Singh, Arif Ali, Ajay.S.MishraSenaristler: Faizal Akhtar, Jainesh Ejardar, Sweksha Bhagat, Divya Sharma, Aparajita Sharma
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik, Dram
Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz