Yaralı Kalbim hint dizisi için ani karar

Yaralı Kalbim hint dizisi için ani karar

Geet Hui Sabse Parayi Yaralı Kalbim hint dizisi için sevindirici ani karar ve detayları. Dizinin Başrol oyuncuları Drashti Dhami ve Gurmeet Choudhary.

 

Şuanda kanal 7 de Kördüğüm, Tatlı Bela, Masum, Ah Kalbim dizileri yayında. Ama kanal 7 ani bir karar aldı ve salı günü Ah Kalbim son kez verilecek ve yayından kalkacak. Kördüğüm dizisi ise çarşamba günü son kez verilecek ve yayından kalkacak. Bir Garip Aşk'tan sonra yayına giren Tatlı Bela hint dizisinin saati ise öğlene yakın zaman da verilecek. Çünkü kanal 7 ani bir karar ile yeni hint dizisi Yaralı Kalbim'i izleyici ile buluşturacak. Yeni hint dizisi Yaralı Kalbim çarşamba akşamı 21:15 de ekranlara verilecek. Kanal 7'nin yeni hint dizisi belli oldu.

 

Kanal 7 izleyicisinin sesini duydu ve ani bir karar ile Yaralı Kalbimi yayınlama kararı aldı. Buda kanal 7'nin izleyicisinin isteklerine kayıtsız kalmadığını gösteriyor.  İkimizin Yerine oyuncusu şuan neler yapıyor. 

 

Umarız kanal 7 eski hint dizileri ile izleyicisini sıkmaz ve yeni hint dizileri ile izleyicisini sevindirir. Zaten şuan eski dizilerden en rabet gören Aşk Bir Rüya dizisi. eğer bir hint dizisinin tekrarı verilecekse bu Aşk Bir Rüya dizisi olmalı. 

Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz