Shrenu Parikh evleniyor mu?

Shrenu Parikh evleniyor mu?
 
Kanal 7 hint dizisi Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir Tatlı Bela hint dizisindeki Aasta karakteri ile tanıdığımız oyuncu Shrenu Parikh evleniyor mu?
 
Geçen yıl Ağustos ayında Ghar Ek Mandir Kripa Agrasen Maharaja Ki dizisinde beraber rol alan  Shrenu Parikh ve Akshay Mhatre, sette birbirine aşık oldu. 
 
İkiliye yakın bir kaynak bize, “Birlikte oldukça iyi gidiyorlar. Shrenu, Akshay'ı ailesiyle de tanıştırdı. Dizi bittikten sonra bile sık sık birbirlerinin evini ziyaret ettiler. Duyduğumuza göre ikisi ciddi ve evlilik düşünüyorlar. İlişkileri hakkında fazla konuşmadan sadece evliliklerini ilan edebilirler.” dedi.
 
Akshay Mhatre'ye Shrenu Parikh ile ilişkisi konusunda soru soruldu. Oyuncu haberleri ne yalanladı ne de doğruladı. Ancak 30 yaşındaki oyuncu, “Üzgünüm ama bu konu hakkında yorum yapmak istemem. Daha sonra bu konuda ve bu konu hakkında daha fazla şey olursa sizlerle paylaşacağım” dedi.
 
32 yaşındaki Shrenu Parikh'e de ilişkileri olup olmadığını sormak için ulaşmaya çalışıldı. Ancak oyuncu hiç bir aramaya cevap vermemeyi tercih etti. 
Shrenu Parikh evleniyor mu?
Shrenu Parikh evleniyor mu?
Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz