Nikunj Malik Kimdir? Yaralı Kalbim Anvesha

Nikunj Malik Kimdir? Yaralı Kalbim Anvesha 

Nikuj Malik, 30 Ekim 1989'da Gurugram, Haryana'da doğdu. Siyasi bir aileye mensup. Annesi Shubhalata tanınmış bir BJP lideri ve babası Rajpal Malik de siyasetle bağlantılı. Ayakkabı ve aksesuar tasarımında NIFT'den mezun oldu. 

Yaşı: 32 (2021 tarihine göre)

Boyu: 1.72 cm

Kilosu: 53 kg

Hobileri: seyahat etmek dans etmek

Mesleği: oyuncu

Doğum tarihi: 30 Ekim 1989

Doğum yeri: Gurugram Haryana 

Annesinin adı: Shubhalata Malik politikacı

Babasının adı: Rajpal Malik politikacı

Bir erkek kardeşi var adı bilinmiyor.

Dini: hinduizm 

Eğitimini tasarımcı olarak tamamladı. Mesleği ile ilgili doktoraya yapmak istedi ama hem babası hemde babasının ailesi buna karşı çıktı. Oyuncu amcaları ve kuzenleri tarafından tehdit edildi. Ama oyuncu pes etmedi eğitimini bir süre yarıda bıraksa da sonunda tamamladı. Jennifer Winget kimdir? 

 

Kariyerine 2011 yılında Rahul Dulhania Le Jayenge adlı programla başlayan Nikuj Malik, pek çok tartışmaya maruz kaldığı bu programda yarışmacı olarak görüldü. Daha sonra aynı yıl 'Geet Hui Sabse Parayi' Yaralı Kalbim de yer aldı. Abhinav Shukla kimdir? 

 

Bu gösteriden sonra “Adaalat”, “24”, “Shapath”, “Kaleerein” ve “Sufiana Pyaar Mera” gibi birçok televizyon programında yer aldı. Ayrıca Pro Kabaddi, Cricket World Cup 2015 ve IPL 8'in 3. sezonuna ev sahipliği yaptı. Oyuncu bir kaç tv reklamında da yer aldı.