Mustafa Zamani Kimdir? (Hz.Yusuf Dizi Oyuncusu)

Mustafa Zamani Kimdir? (Hz.Yusuf Dizi Oyuncusu)
 
Kanal 7'de hz. Yusuf dizisinde rol alan iranlı oyuncu Mustafa Zamani kimdir? mustafa zamani evlimi? Mustafa Zamani öldümü?
 
Mustafa Zamani 21 Haziran 1982'de İran da doğdu.  İranlı aktörün asıl mesleği (endüstriyel yönetim) olan Mostafa Zamani üniversite eğitimini iyi bir derece ile tamamladıktan sonra ufak rollerle tv dizilerinde yer almış ancak ilk büyük projesi “Joseph,The Prophet (Hz.Yusuf)” olmuştur. 21 Haziran 1982, Mazendaran, İran dünyaya geldi. At binmeyi çok seven oyuncu İran'da güçlü bir aktördür.
Hobileri arasında binicilik var. Mizah duygusu gelişmiştir. 
Medeni durum: Bekar
Anne adı: Fatima 
Baba adı: Siavash
Kardeşlerinin adı: Muhammed Ali ,Muhammed Hüseyin,Mojtaba en sevdiği 
Oyuncu: Hediye Tehrani 

Çocukluğunda ve üniversite yıllarında farklı oyunlarda yer alan Mostafa, Hz.Yusuf rolü ile herkese göstererek İran TV’leri tarafından ödüllendirilmiş. Yeni Hint dizisi Aladdin Konusu Oyuncuları Aladdin Naam Toh Suna Hoga başrollerini Siddharth Nigam Avneet Kaur'un paylaştığı hint dizisi Aladdin'in konusu oyuncuları
 
 
Orada çokça sevilen Mostafa Zamani  ikinci sinema filmi olan “AAL” filminde yeraldı. Mustafa'ya adı annesi tarafından konulmuş. Soyadı zamani ve bundan çok memnun. 21 Haziran 1982 doğumlu. Doğum yeri Mazandaran İran. 

Endüstri yönetimi eğitimini tamamladı. Muhasebeci olarak çalışmaya başladı. 3000 kişinin içimden Yusuf rolü için seçildi. Tv serisi için anlaşma yapıldı Yalnız anlaşmada bir madde vardı. Daima yüzü tertemiz ve kusursuz görünecekti. Günde 3 saat Yusuf rolü için oyuncuya makyaj yapıldı.

Mustafa Zamani öldümü? Haber nerden kimden çıktı?
Kanal 7 ekranlarının sevilen dizilerinden biri olan Hz.yusuf da Hz. Yusuf karakterini canlandıran oyuncu Mustafa Zamani öldümü? Aşk Bir Rüya Thapki Neden Değişiyor Hint dizisi Thapki Pyaar Ki Aşk Bir Rüya'da Thapki karakterini canlandıran hintli oyuncu Jigyasa Singh neden değişiyor.
 
Oyuncu  21 Haziran 1982, Mazendaran, İran dünyaya geldi. At binmeyi çok seven oyuncu İran'da güçlü bir aktördür. Ama ortalıkta dolaşan bir haber var. Kimi takipçiler mustafa zamani trafik kazasında öldü diyor. 
Bu bilgi nerden ve nasıl çıktı bilinmiyor. Ama sadece söylentiden  ibaret. Mustafa zamani ölmedi. Iranlı oyuncu mustafa zamani hala yaşıyor. Asılsız haberlere itibar etmeyin. Mustafa zamani şuan 38 yaşında. Sosyal medya hesabından 25 mart 2020'de "ülkemdeki tüm insanların bayramı kutlu olsun. Herkese sağlık, mutluluk, başarı diliyorum.
 
Koronavirüs döngüsünü mümkün olan en kısa sürede atlatabilmemiz için lütfen evde kalalım." Diye gönderi paylaşmıştır. Ve paylaşım yapmayada devam ediyor.
Mustafa Zamani Kimdir? (Hz.Yusuf Dizi Oyuncusu)
Mustafa Zamani Kimdir? (Hz.Yusuf Dizi Oyuncusu)
Mustafa Zamani Kimdir? (Hz.Yusuf Dizi Oyuncusu)