Manish Goplani'nin yeni dizisi Manohar Kahaniyan Konusu oyuncuları 

Manish Goplani'nin yeni dizisi Manohar Kahaniyan Konusu oyuncuları 
 
 
TV Oyuncuları Manish Goplani ve Vivana Singh gerçek hayattan esinlenilerek oluşturulan suç, korku, gerilim temalı Manohar Kahaniyan dizisinde yer alacak. 
 
 
Dizinin konusu oldukça ilginç bir gazetecinin yazdığı suç unsuru hikayelerin gerçeğe dönüşmesi ve gazetecinin tutuklanması ama tutuklandığı halde cinayetlerin devam etmesi ve bir Müfettişin bu gizemi çözmeye çalışması konu alınıyor. 
 
Daha detaylı anlatmam gerekirse Dastak Jagran adlı bir gazeteye sahip bir gazeteci olan Rudra Shankar etrafında dönüyor bütün hikaye. Bu arada Rudra Shankar karakterini Aşk Bir Rüya Thapki Pyar Ki oyuncusu Manish Goplani canlandırıyor.
 
Rudra, gazetenin satışlarını artırmak için kısa sürede gerçeğe dönüşmeye başlayan kurgusal hikayeler yazmaya başlar. Buda onun tutuklanmasına sebeb olur ve Müfettiş Ashwini tüm cinayetlerden onu sorumlu tutar. Ancak cinayetler durmaz ve öldürme yöntemleri Rudra'nın hapishanede düşündüğü yöntemlerle aynıdır. Shrenu Parikh neler yapıyor? 
 
Dizi gerçekten izleyiciyi alıp götürecek. Zaten Manish Goplaninin yer aldığı dizi ne kadar kötü olabilir ki? Tutku Arjun kimdir?
 
 
Şuan dizinin ne zaman yayınlanacağı hangi kanala verileceği belli değil. Dizideki kalıcı oyuncular Manish Goplani ve Vivana Singh sürekli yeni işlenen cinayetler olacağı için diziye giriş yapacak oyuncular sürekli değişecek. 
Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz