Iman Casablanca Kimdir?

Iman Casablanca Kimdir?
Baraj Türk Dizisinde Rol Alan Oyuncu Iman Casablanca kimdir? Iman Casablanca hakkında bilinmeyenler? 

Arap kökenli Iman model ve oyuncudur. 1999 yılında Fas’ta dünyaya geldi. Babası komiser ve annesi ise Fransızca öğretmeni'dir. Oyuncu Fas'ta matematik mühendisliği okudu, aynı zamanda Arapça, Fransızca, Türkçe ve Farsça olmak üzere toplam dört dil biliyor.

İstanbul’da katıldığı bir davette Erkan Özerman ile tanışması ile hayatı bir ande değişen Iman Casablanca, Erkan Özerman’ın yönlendirmesi ile 31. Best Model yarışmasına katıldı ve 1. Seçildi. Daha sonra ise kamera önü oyunculuk eğitimi almıştır. Monica Khanna Türkiye Hakkında Nededi? Thapki Pyaar Ki Aşk Bir Rüya Şada Monica Khanna Türkiye Hakkında Ne Dedi. Monica Khanna Dini, boyu, kilosu, yaşı,

Akıcı derecede Türkçe konuşabilen Iman Casablanca, Ailemden herhangi biri Türk kökenli değil ama ben Türkçeyi seviyorum diyor. Iman Casablanca 2018 de Türk Hava Yollarında Kabin Memuru yani Hostes olarak çalışmıştır. 

Oyuncu 2019 yılında “Yasak Elma” dizisinde “Leyla” karakterini canlandırdı. Baraj dizisinde ise Zahra karakterini canlandırıyor.

Oyuncuya bir roportajda Türkçeyi nasıl öğrendiği soruldu. Oyuncu bu soruya şöyle cevap verdi.

Türkiye’yi çok seviyorum ve geleceğimi burada görüyorum. Lisanınızı kendi kendime öğrendim. Şimdi de diksiyon dersi alıyorum. Ekran kariyerim başladığında izleyicinin karşısına bir Türk kadar iyi konuşabilen bir oyuncu olarak çıkmak istiyorum. Türkçe çok zor bir dil ama zor şeyleri sevdiğimden benim için keyifli. Jigyasa Singh Ve Manish Goplani Neden Ayrıldı? Hint dizisi ThapkiPyaar Ki Aşk Bir Rüya'da Thapki ve Bihaan karakterlerini canlandıran Jigyasa Singh ve Manish Goplani neden Ayrıldı? 

Türkiye’nin neyini sevdin? Sorusuna oyuncu

"İstanbul çok güzel, burayı çok seviyorum. Kültürü bize çok yakın. Biz hala Fas’ta eşitlik mücadelesi veriyoruz ama Türk kadınları çok güçlü." Diyorm

En sevdiğin şehir neresi sorusuna oyuncu

"Hem İzmir’i hem de halkını çok sevdim. Şehir çok modern ve iç açıcı. İnsanları da güler yüzlü ve kültürlü. Mardin’i de çok sevdim. Orada birçok dine mensup insan saygı ve sevgi çerçevesinde bir arada yaşıyor." Diyor.

 Evliliğe nasıl bakıyorsunuz sorusuna oyuncu 

"Şu an evlenmeyi düşünmüyorum. Kiminle evlenebileceğim konusunda hiçbir fikrim yok. Ben bunu tamamen kader olarak görüyorum." Diyor.

Oyuncu kendisinde en çok gamzelerini seviyormuş. Huy olarak da azimli oluşunu. İstediği bir şey için sonuna kadar savaşırımış.

Oyuncu için aşk saygı demekmiş. "Aşk ve sevgi farklı şeylerdir. Benim için sevgi çok daha önemli" diyor.
Oyuncu kendisini çok cesur buluyor ve risk almayı seviyor.

 Aşk mı, kariyer mi? Sorusuna 

"Kesinlikle kariyer" diye cevap veriyor ve ekliyor:
"Aşk faturaları ödeyemez. Bir kadın olarak hayatımı bir erkeğe güvenerek kuramam." Diyor.
Iman Casablanca Kimdir?
Iman Casablanca Kimdir?
Iman Casablanca Kimdir?