Helly Shah gündeme damga vurdu. Tejaswi Prakash evleniyor mu?

Helly Shah gündeme damga vurdu. Tejaswi Prakash evleniyor mu?

 

Kanal 7 hint dizisi Swaragini Bıçak Sırtı'nda Swara ve Ragini karakterlerine hayat veren Helly Shah ve Tejaswi Prakash hakkında haber.

 

Hintli güzel oyuncu Tejaswi Prakash yer aldığı Bigg Boss yarışmasında bir araya geldiği Karan Kundra ile birbirlerine aşık oldu. Çift okadar çok sevildiğini hayranları onlara Tejran ismini taktı. 

 

Geçtiğimiz günlerde ise Tejaswi Prakash Karan Kundra'nın annesini ziyaret etti ve birlikte ev yapımı yemekler yediler. Karan Kundra Sevgilisi Tejaswi ile annesinin resmini sosyal medyada paylaşarak birbirlerinin ailelerine ne kadar yakın olduklarını da gösterdiler. 

 

Geçtiğimiz günlerde Karan Kundra ile bir röportaj yapıldı. Röportajda da Karan, yakında bir düğün olduğunu ve bunu geçiktirmeyeceğini de söyledi. 

 

Helly Shah ise son filmi ile gündeme damgasını vurdu.

 

Hintli oyuncu Helly Shah geçtiğimiz günlerde Zibah ​​adlı filminin 'Hindistan'dan Los Angeles'ta gösterime giren en iyi üç filmden biri olduğunu ve Oscar'a hak kazandığını duyurdu.

 

Helly Shah “Los Angeles'ta gösterilmek, Oscar'a hak kazanmak harika bir duygu. Hiç birimiz buraya kadar varacağımızı hayal etmemiştik. Tüm film için büyük bir olay. Bunun bir parçası olmaktan büyük gurur duyuyorum" 

 

Filmi şimdilik sadece Los Angeles'ta gösterilmiş olsa da, normalde aday listesine bile girmek uzun zaman alıyor. Helly bu konuda “Bu uzun bir koşu! Sadece buraya bile ulaşmak bizim için çok önemli.  2500 film arasından üç filmden biriyiz, yani bu büyük bir haber. Umarım seçilir ve insanlar onu sever. Bu küçük zaferleri ekipçe kutluyoruz. Filmi yapmaya başladığımızda böyle bir şeyin olacağını tahmin etmemiştik. Bu, tüm takım için büyük bir başarı."

 

 Zibah filminin konusu kadın sünnetine dayanıyor. Hely Shah, bu eleştirilen filmin ardından daha fazla film ve proje geleceğini umarken, “büyük bir memnuniyet, gurur ve mutluluk duygusuna” sahip.

 

Helly “Bunun bir parçası olmayı seçtiğim için mutluyum. Bu projeyi seçmek kariyerimde değer taşıyor. Huzurla uyuyorum” diye bitirdi. Oyuncu Dizi sektörüne çocuk oyuncu olarak katılmıştı.

Helly Shah gündeme damga vurdu. Tejaswi Prakash evleniyor mu?
Helly Shah gündeme damga vurdu. Tejaswi Prakash evleniyor mu?
Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz