Gurmeet Choudhary suçluluk duyuyor.  

Gurmeet Choudhary suçluluk duyuyor.  

Geet Hui Sabse Parayi Yaralı Kalbim oyuncusu Gurmeet Choudhary kendisini bir çok sevdiği yiyecekten mahrum etmiş. Bunların başında ise hamur kızarması geliyor.

Zaten beyaz pirinç ekmek ve kızartma gibi şeyleri hayatından çıkarmış. Hemde tam 8 yıldır bunları tükenmiyor. Bunlara tatlılarda dahil tabiki. Jennifer Winget kimdir? 

Hintli oyuncu kızarma ve tatlıların tadını unuttum diyor. Neden mi? Çünkü oyuncu televizyon dunyasına adım attıktan ve tanınmaya başladıktan sonra dizi ve filmlerde daha kaslı görünmek rolünün hakkını vermek için uzun süredir diyet ve spor yapıyor. Bazen çekimlerden dolayı akşam sporu aksadığında eve giderken arabadan inip koşuyor şoförü de onu yavaş yavaş araba ile takip ediyormuş. Oyuncu genel olarak protein ve sebze ağırlıklı besleniyor. Mesleği için ağır bedel ödediğini kendisi de söylüyor. Hatta Geet Hui Sabse Parayi Yaralı Kalbim çekimleri sırasında daha kaslı görünmek için tuzu hayatından çıkarıp az su tüketiyormuş ki daha kaslı görünsün. Ayrıca oyuncu haftanın 6 günü spor yapıyor bir gün dinleniyor. Abhinav Shukla kimdir? 

Çok nadir de olsa kaçamak yaptığında ise suçluluk hissediyormuş. 

Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz