Drashti Dhami Gurmeet Choudhary'e aşık mıydı?

Drashti Dhami Gurmeet Choudhary'e aşık mıydı?
 
Bir çok kişi Yaralı Kalbim çekimleri sırasında ikilinin çıkıp çıkmadıklarını merak ediyor. Geet Hui Sabse Parayi çekimleri sırasında ikilinin aşk yaşadığı basına bile yansımış. Ama Drashti Dhami de Gurmeet Choudhary de bu söylentileri reddetmiş.
 
 
İki oyuncuda set dışında hiç bir araya gelmemiş yani o demende bir araya geldiklerine dair basına yansıyan bir haber yok. Ama Drashti Dhami'nin Gurmeet Choudhary ye ilgili davrandığı bununda Gurmeet'in eşinin kıskanmasını sebeb olduğu biliniyor. Gurmet'in eşi kıskançlık krizine girmiş ve Drashti Dhami ile buluşmuş eşi Gurmeet'den uzak durmasını istemiş. Tanya Sharma Kimdir?
 
Bu konu Gurmeet'e sorulduğunda ise hayır Drasti ile aramda birşey yok eşimde kıskançlık yüzünden onunla görüşmesi demiş. Ama çekimler sırasında Drashti Dhami Gurmeet Choudhary'in evine yakın bir yerde ev tutmuş bu da aralarında gerçekten birşeyler varmıydı diye düşündürüyor?
 
Debina çekimler devam ederken Gurmeti Drashti Dhami ye kaptırmamak için Gurmeet ile evlendi. Gurmeet ve Debina 2011 de evlendi ama Drasti Dhami eşi ile 2015 de evlendi.
Yorumlar :
sabrina raqimova, 2021-04-08 16:14:42 tarihinde yazdı:
gurmeet chodhary ve drashti dhami harika ikili bir birine yakisiyorlar ama debina bonarjee kendini guruya bağlamış gene gibi yapismis ondan tabi yakisikli cocugu kaptiracaq deyil ya drashtimde naapsin guzelim drashtim debina senin tirnagin olmaz guzelliyimmmmmm opuyor seni drashti ♥
Ad ve Soyad
Yorumunuz