Avinash Sachdev Shalmalee Desai cephesinde neler oluyor?

Avinash Sachdev Shalmalee Desai cephesinde neler oluyor?

Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir tatli bele hint dizisinde Shlok Niranjan Agnihotri karakterini canlandıran Avinash Sachdev ile Sojal Agnihotri karakterini canlandıran Shalmalee Desai cephesinde durumlar ne? Avinash Sachdev ve Shalmalee Desai şuan neler yapıyor? 

İki oyuncu Tatlı bela hint dizisinde birbirlerine aşık olup evlenmişlerdi. Ama mutlulukları uzun sürmedi. Avinash Sachdev ve Shalmalee Desai şiddetli geçimsizlikden dolayı ayrıldılar. Shalmalee Desai Avinash Sachdev'i kendisini aldatmakla yani ihanetle suçlarken Avinash Shalmalee'nin bu iddialarını reddetti. İkimizin Yerine oyuncuları şuan neler yapıyor. 

 

Sonuç olarak iki oyuncu boşandı. Bu boşanmanın üzerinden çok geçmeden Avinash Sachdev hayatına başka birini aldı. Avinash Sachdev şuan Palak Purswani ile sevgili ve çift çok mutlu. Oyuncu Avinash Sachdev sevgilisi Palak Purswani'nin ailesi ile de tanıştı. Çift henüz evlenmeyi düşünmese de beraber kalıyorlar ve birlikte tatillere çıkıyorlar. Avinash Sachdev umarız bu defa gerçek aşkı bulmuştur. Gurmeet Choudhary kimdir? 

 

Gelelim Shalmalee Desai'ye güzel oyuncu Avinash Sachdev'den ayrıldıktan sonra instagram hesabını kapattı. Şuan hiç bir projede yer almayan oyuncu sanat camiasından kendisini çekti de diyebiliriz. Oyuncu hakkında medya'ya yansıyan herhangi bir haber yok. İsmi Avinash Sachdev'den sonra hiç kimse ile de anılmadı. Umarız güzel oyuncu Shalmalee Desai de gerçek aşkı bulur ve çok mutlu olur.

Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz